Nie, nezhltla som melón, vtipne okomentovala svoje prvé tehotenstvo speváčka Natalia Imbruglia

25.7.2019 (Webnoviny.sk) – Austrálska speváčka Natalie Imbruglia sa na jeseň stane prvý raz mamou. Oznámila to prostredníctvom sociálnych sietí, kde tiež zverejnila fotografiu, na ktorej ukazuje tehotenské bruško. Informácie pochádzajú z webstránky pagesix.com a archívu agentúry SITA.

Nie, nezhltla som melón. Na jeseň budem mať prvé dieťa,“

napísala 44-ročná rodáčka zo Sydney s tým, že tí, čo ju poznajú, vedia, že to chcela už veľmi dlho a je preto rada, že s pomocou mimotelového oplodnenia a darcu spermií je to možné. Zároveň dodala, že sa k tomu už verejne nebude vyjadrovať.

Speváčka pritom spolu s osobnou novinkou oznámila aj pracovnú, podpis nahrávacej zmluvy so spoločnosťou BMG. „Na toto nové dobrodružstvo sa už nesmierne teším… nový album a stať sa mamou!“ uzavrela svoj príspevok.

Natalie Jane Imbruglia

… sa v rodnej Austrálii stala známou vďaka seriálu Neighbours (1985), v ktorom účinkovala v období 1992 – 1994. Celý svet ju však spoznal až vďaka hitu Torn, ktorým v roku 1997 odštartovala hudobnú kariéru.

Vydala albumy Left of the Middle (1997), White Lilies Island (2001), Counting Down the Days (2005), Come to Life (2009) a zatiaľ posledný Male (2015).

Na konte má aj EP Live from London (2007) a kompiláciu Glorious: The Singles 97-07 (2007). Tri razy ju nominovali na hudobné ceny Grammy.

 

Zdroj: Webnoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.